Jowae Serum Yeux Lissant Anti-Rides 15 ML

Jowae Serum Yeux Lissant Anti-Rides 15 ML

Lekë 2,184.00 Lekë 2,730.00
Title:  
Serum anti-rrudhë, për zonën rreth syve.

15 m

Jowae Serum Yeux Lissant Anti-Rides është një serum zbutës kundër rrudhave për sytë. 

  • E përforcuar nga përmbajtja e Acidit Hialuronik me një ekstrakt të Algave kafe kundër lodhjes.
  • Aleanca eksperte e antioksidantëve mbrojtës dhe riparues Lumiphenoleve dhe Ginsengut të kuq stimulues dhe tonifikues zbut rrudhat dhe linjat e holla të konturit të syve. 
  • Ekstrakti rigjenerues i Arit të kënaqësisë, Kumbulla mbrojtëse dhe Glicerina hidratuese përmirësojnë cilësinë e lëkurës tuaj çdo ditë.

Në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikoni një perlë të serumit të syve për zbutjen e rrudhave dhe masazhojeni nga syri i brendshëm në atë të jashtëm. 

Përfundoni duke përdorur një lëvizje zbutëse për të depërtuar më në thellësi të lëkurës.

Shiko edhe