Jowae Soothing Cleansing Milk 200 ML

Jowae Soothing Cleansing Milk 200 ML

Lekë 1,240.00 Lekë 1,550.00
Title:  
Qumësht pastrues për lëkura të thata.

200 ml

Qumësht pastrues për lëkura të thata.

I përshtatshëm për pastrimin e makiazhit në fytyrë dhe sy.

I jep lekurës freski dhe shkëlqim.

 Me përmbajtje:

  • Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezën e melatoninës.
  • Imperial Peony - me veprim zbutës dhe qetësues.
  • Jojoba.
  • Glicerine vegjetale.


Aplikoheni në mëngjes dhe në darkë nëpërmjet një pambuku.

Shiko edhe