Lycia crema depilatoria braccia & gambe tub*150 ml

Lycia Crema Depilatoria Braccia & Gambe 150 ML

Lekë 680.00
Title:  
Krem depilimi për krahët dhe këmbët.

150 ml

Lycia Depilatory Cream mundëson heqjen e shpejtë dhe pa dhimbje të qimeve të këmbëve dhe duarve. 
Kremi eliminon në mënyrë ​​delikate, efikase dhe të shpejtë qimet ne trup duke respektuar lëkurën.
Falë strukturës së saj ekstra të butë, ajo përhapet dhe hiqet lehtë dhe është e këndshme për t'u përdorur.

-Pa ngjyrues.
-Testuar dermatologjikisht për sigurinë dhe tolerancën maksimale.
Lereni kremin të veprojë për 7-8 minuta, mos i tejkaloni 10 minutat e aplikimit.
Shpëlajeni mirë pas përdorimit.

Shiko edhe