Lycia Perfect Touch Underarm & Bikini Strips *20

Lycia Perfect Touch Underarm & Bikini Strips *20

Lekë 530.00
Title:  
Strisha depilimi për zonën e sqetullave dhe zonën intime.

20 copë

Strishat e sqetullave dhe zonës intime përmbajnë dyllë blete që kap qimet nga rrënja dhe vaj natyral jojoba me veti ushqyese dhe qetësuese.

  • Mbështetja transparente e kristalit ju lejon të vendosni shtrisat shumë më lehtë dhe më saktë në zonën e dëshiruar.
  • Testuar dermatologjikisht për siguri dhe tolerancë maksimale.
  • Pa konservues.

Të aplikohen sipas nevojes.

Shiko edhe