Lycia Perfect Touch Face Strips* 20

Lycia Perfect Touch Face Strips* 20

Lekë 380.00
Title:  

Strisha depilimi për fytyrën.

20 copë

Shiritat e fytyrës Perfect Touch përmbajnë dyllë blete që kap qimet nga rrënja dhe vaj natyral jojoba me veti ushqyese dhe qetësuese.

  • Mbështetja transparente e kristalit ju lejon të vendosni shiritin shumë më lehtë dhe më saktë në zonën e dëshiruar.
  • Testuar dermatologjikisht për siguri dhe tolerancë maksimale.
  • Pa konservues.

Të aplikohen sipas nevojës.

Shiko edhe