Noreva Exfoliac BB Cream Light* 30 ML

Lekë 2,200.00
Title:  
Krem hidratues dhe mbulues për fytyrën.

30 ml

Kremi parandalon papërsosmëritë, pastron, mbulon dhe mattifikon lëkurën.

  • Kompleksi i tij i patentuar mbështet eliminimin e papërsosmërive, kufizon përhapjen bakteriale dhe rregullon sekretimin dhjamor.
  •  I pasuruar me pigmente natyrale, me mikro-sfungjer dhe agjentë hidratues, ky krem matifikon lëkurën tuaj, duke thithur tepricën e sebumit, mbulon papërsosmëritë dhe sjell hidratimin e nevojshëm ditor.


Të aplikohet në mengjes në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë.

Shiko edhe