Olivos Goat Milk Liquid Soap * 450 ML

Olivos Goat Milk Liquid Soap * 450 ML

Lekë 900.00
Title:  
Sapun i lëngshëm për fytyrën dhe trupin.

450 ml

Olivos Goat Milk Liquid Soap ka kënaqësinë t’ju ofrojë sapunin e lëngshëm, të pastër dhe të freskët “Goat Milk”. 

  • Falë proteinave që përmban Qumështi i Dhisë, ndihmon në gjallërimin e lëkurës dhe me vetitë e tij hidratuese, zgjat aromën natyrale të qumështit. 
  • Sapuni i lëngshëm me Qumësht Dhie, i ndërthurur me Vajin e Ullirit Ekstra të Virgjër ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe lë për një kohë të gjatë ndjesinë e mëndafshtë në të.
  • Ai largon shenjat e plakjes për shkak të përmbajtjes së lartë të acidit laktik. Acidi laktik ndihmon në largimin e qelizave të vdekura nga lëkura dhe i jep asaj një pamje më të butë dhe të freskët.

Eliminon shfaqjen e njollave në duar. Do ta ndjeni butësinë e lëkurës që në larjen e parë. 

Është i përshtatshëm për heqjen e grimit, pastrimin e fytyrës dhe kujdesin e përditshëm ndaj saj.

Aplikojeni sapunin në fytyrë dhe trup duke e masazhuar lehtë.

Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Shiko edhe