Olivos Green Tea Liquid Soap * 450 ML

Olivos Green Tea Liquid Soap * 450 ML

Lekë 950.00
Title:  
Sapun për duart me veti shumë të mira ushqyese.

450 ml

Olivos Green Tea Liquid Soap rikrijoi sapunin me famë botërore Caj Jeshil dhe me Vaj Ulliri Ekstra të Virgjër

Zbuloni sapun të lëngshëm me vaj ulliri me cilësi të shkëlqyera të paraqitur në shishe elegante. 

  • Sapuni i lëngshëm me Vaj Ulliri Natyral ndihmon për të hidratuar lëkurën tuaj çdo herë me qetësi që zgjat. Shtojeni këtë spastrim premium thelbësor në listën tuaj ‘që duhet të keni’ për kujdesin tuaj të lëkurës premium. Sapuni i lëngshëm Olivos do t’i lërë duart tuaja të ndjehen të buta që nga përdorimi i parë. 
  • I shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, ky sapun i lëngshëm ofron një veprim ushqyes, të butë dhe qetësues në lëkurë menjëherë. 
  • Ai eliminon shfaqjet e të metave në dorë. 
  • Pastrues i përsosur i make up-it në një mënyrë më natyrale që ushqen lëkurën, siguron një detoks efektiv të lëkurës dhe vepron si magjepsës i bukurisë kundër plakjes.

Këshillohet për përdorim të përditshëm.

I përshtatshëm për trupin dhe fytyrën.

Shiko edhe