Olivos Perfumes Series Sensational Maldives Soap * 250 G

Olivos Perfumes Series Sensational Maldives Soap * 250 G

Lekë 680.00
Title:  
Sapun hidratues dhe me një aromë të këndshme.

250 g

Olivos Perfumes Series Sensational Maldives Soap, me aromën dhe butësinë e tij të veçantë, ushqen lëkurën dhe e pastron atë në thellësi. Shkuma kremoze e sapunit “Olivos Perfumes Sensational Maldives” hidraton lëkurën dhe i jep asaj një shkëlqim të mëndafshtë.

Aroma e sapunit “Olivos Perfumes Sensational Maldives” do t’ju falë freskinë në çdo banjë që bëni. Maldivet janë të njohura në mbarë botën për shërbimin që ofrojnë në SPA dhe mirëmbajtjen e trupit. Olivos është gati që t’jua mundësojë këtë përvojë. 

Vaji Natyral i Ullirit të gjirit të Edermitit dhe aromat relaksuese të brigjeve të Mesdheut janë harmonizuar më së miri duke u frymëzuar te ndjesitë e Malvideve. 

Sapuni “Olivos Perfumes Sensational Maldives” ju mrekullon dhe ju ofron një përvojë unike duke u kujdesur për trupin, fytyrën dhe flokët.

Aplikojeni në lëkurë dhe flokë të njomë, duke e masazhuar butësisht.

Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Shiko edhe