Olivos Turkish Coffee Soap 150 Gr

Lekë 520.00
Title:  
Sapun ushqyes dhe hidratues për lëkurën e fytyrës dhe trupit.

150 g

Olivos Turkish Coffee Soap përmban vlera ushqyese të shkëlqyera për lëkurën. 

  • Sapuni Turkish Coffee është i kombinuar me Vaj Ulliri 100% Ekstra të Virgjër, i cili do të zgjojë shqisat tuaja. Ky sapun i jashtëzakonshëm natyral ka veti të mrekullueshme.Ai është një pastrues i thellë për poret dhe eliminon çdo bakter që shkakton puçrrat. 
  • Vlerat e pasura dhe të freskëta të Kafes Turke në brendësi ndihmojnë për të aktivizuar qarkullimin e gjakut dhe ndihmojnë në forcimin e lëkurës, e cila me masazh mund të ndihmojë në uljen e celulitit. Me efektin e pastër të kokrrizave të kafesë, sapuni Turkish Coffee siguron një pastrim të butë por të thellë, gjithashtu ndihmon lëkurën të ushqehet dhe forcohet, duke e mbrojtur atë nga efektet e dëmshme të faktorëve mjedisorë. Për më tepër, ky sapun ndihmon gjithashtu lëkurën tuaj të duket më e shndritshme gjatë gjithë ditës. 

Paketimi me qese natyrale është një bonus për të udhëtuar me sapunin tuaj në çdo kohë.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm në fytyrë dhe trup.

Shiko edhe