Organic Shop Body Scrub Cinnamon & Honey * 250 ML

Organic Shop Body Scrub Cinnamon & Honey * 250 ML

Lekë 600.00
Title:  
Skrab delikat trupi me kanellë dhe mjaltë.

250 ml

Organic Shop Body Scrub Cinnamon & Honey është një skrab delikat trupi, i përbërë nga ekstrakte të Kanellës Organike dhe Mjaltë.

Ai ndihmon në eksfoljimin e qelizave të vdekura dhe pastrimin e lëkurës, duke eleminuar papastërtitë nga poret. Ai jep një aromë të këndshme cokollate, e cila stimulon energjinë dhe përmirvson humorin.

  • Kristalet e vogla të sheqerit, duke u shkrirë në temperaturë e trupit, ndihmojnë në pastrimin e lëkurës pa e gërvishtur apo acaruar atë.
  • Gjalpi Shea dhe ai i Arrës së Kokosit e ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën.

E rigjallëron lëkurën, duke lënë një ndjesi freskie dhe butësie.

Pa paraben. Pa silikon.


Masazhoni lehtë një sasi të mjaftueshme skrabi në lëkurë të njomë dhe më pas shpëlajeni me ujë.

Aplikojeni 2 deri në 3 herë në javë për rezultate më të mira.


Shiko edhe