Organic Shop Hand & Nail Cream Aloe & Beeswax * 75 ML

Organic Shop Hand & Nail Cream Aloe & Beeswax * 75 ML

Lekë 450.00
Title:  
Krem-xhel për duart me një teksture të lehtë dhe delikate.

75 ml

Krem-xhel hidraton, ushqen dhe mbron duart dhe thonjtë tuaj.
  • Përmban ekstrakt organik Aloe, Dyll Bletësh dhe Vitaminë E.
  • Nuk përmban: Parabene, SLS, Vajra Minerale ose Polietileni.
  • 99% origjinë natyrore.
  • E certifikuar nga standardi gjerman BDIH dhe standardi ndërkombëtar COSMOS NATURAL.

Aplikoheni 2 herë në ditë.

Shiko edhe