Organic Shop Hand & Nail Cream Ylang-Ylang & Burity * 75 ML

Organic Shop Hand & Nail Cream Ylang-Ylang & Burity * 75 ML

Lekë 380.00
Title:  
Krem-gjalp per ushqimin dhe rigjenerimin e duarve tuaja.

75 ml

  • Ky krem-gjalp luksoz është ilaç i mrekullueshëm për të ushqyer dhe përtërirë duart tuaja. 
  • Duke qenë i pasur me Vajra Organike Ylang-Ylang & Gjalpe dhe Ekstrakt Lule Portokalli gjithashtu forcon në mënyrë efikase thonjtë. 


Aplikoni një sasi të vogël të krem-gjalpit në duar të pastra dhe të thata.

Shiko edhe