Palmer's Stretch Marks Lotion * 250 ML

Lekë 1,140.00
Title:  
Locion për parandalimin e strijave në lëkurë.

250 ml

Palmer's Stretch Marks Lotion ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës dhe zvogëlimin e shfaqjes së strijave.

Gjalpi i pastër i kakaos, gjalpi i sheas, vajrat natyrorë, kolagjeni, elastina dhe luteina e mbajnë lëkurën të hidratuar për 48 orë.

  • Ideale për zonat e barkut, vitheve, kofshëve dhe gjoksit.
  • Mbi 98% e grave panë përmirësim pas përdorimit
Rekomandohet gjerësisht për strijat gjatë dhe pas shtatzënisë ose luhatjes në peshë.

  • Hipoalergjik dhe i vërtetuar dermatologjikisht.
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
  • Pa vajra minerale, paraben, ftalate.

Aplikojeni kremin në të gjithë sipërfaqen e lëkurës, në vend të kremit hidratues, sapo të zbuloni se jeni shtatzënë.

Masazhojeni lehtë në lëkurë, dy herë në ditë.

Shiko edhe