Rvb Lab Microbioma Daily Protection Cream SPF 50 FL* 50 ML

Lekë 6,700.00
Title:  
Krem dite me efekt fotoprotektiv, anti-rrudhë dhe ribalancues.

50 ml

ANTI-IRRITUES / ANTI-RRUDHË/ BALANCUES

Krem dite me efekt fotoprotektiv, anti-rrudhë dhe ribalancues.

  • Perfekt si bazë për make-upin dhe në rast të aktiviteteve në natyrë.
  • Teksturë e lehtë krem- xhel, e cila përthithet shpejt në lëkurë dhe nuk lë njolla të bardha.
  • Formulim delikat, ideal për lëkurë normale, të thatë, të ndjeshme ose të irrituar nga kimioterapia/ radioterapia.
  • Falë ReviBiome System, ribalancon ekosistemin e bakterieve të mira, fiziologjike prezente në sipërfaqen e lëkurës  duke kundërvepruar ndaj proçeseve të irritimit, dehidratimit dhe moshës.
Nuk shkakton lotim - I përshtatshëm edhe për pjesën e konturit të syve, pasi nuk shkakton djegie.

Pa parfum dhe pa alkool.Aplikojeni në fytyrë dhe qafë çdo ditë, 15 minuta para ekspozimit në diell.

Shiko edhe