So Eco Satin Pillow Case – Double Pack (50 cm x 75 cm)

Lekë 1,700.00
Title:  

Set me dy këllëfë  jastëku prej sateni.

-

Shijoni gjumin tuaj të bukurisë me këllëfët e jastëkëve Kitsch Saten, këllëf jastëku të butë në formë të mëndafshtë, të krijuar për të qenë të butë me flokët dhe lëkurën tuaj ndërsa flini.
Të punuar me pëlhurë të butë sateni, këllëfët e jastëkëve ofrojnë rrëshqitje të rehatshme për t'i rezistuar tërheqjes ose këputjes së flokëve tuaj gjatë lëvizjeve natën.

Shiko edhe