SugarBear Sleep Vitamins * 60

SugarBear Sleep Vitamins * 60

Lekë 4,500.00
Title:  
Suplement ushqimor, që përmirëson cilësinë e gjumit.

60 kapsula

SugarBear Sleep Vitamins janë një kompleks vitaminash vegane i lehtë për t'u përdorur, i formuluar shkencërisht, i krijuar për t'ju ndihmuar të flini!

  • Të formuluara me Melatoninë, haribot me shije frutash përmbajnë një përzierje të Lule Pasionit, Rrënjë Valeriane dhe 5-HTP.
  • SugarBear Sleep janë vitamina gome vegane, pa sojë, pa gluten, që përmirësojnë gjumin.
  • Prodhuar ne SHBA!
  •  Pa ëmbëlsues dhe shije artificiale. Ju do të shijoni dhe ndjeni ndryshimin!

Këshillohet përdorimi i dy kapsulave në mbrëmje, para gjumit.

Shiko edhe