Esi Olio Di Mandorle Dolci

Lekë 830.00
Formati:  
Suplement nga vaji i bajames me efekt ushqyes, zbutës dhe qetësues.

100 ml/500 ml

Esi Olio Di Mandorle Dolci ndryshe Vaji i Bajames së ëmbël përdoret tradicionalisht për karakterisitikat e tij ushqyese, zbutëse dhe qetësuese.
  • Shtypja në të ftohtë e farave të bajames së embël, garanton nxjerrjen e një vaji të pastër pa ndryshuar karakteristikat e tij.
  • Doza e rekomanduar është 1 ose 2 lugë gjelle në ditë.
  • Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Shiko edhe