Uriage Cleansing Make-Up Remover Foam* 150 ML

Uriage Cleansing Make-Up Remover Foam* 150 ML

Lekë 2,280.00
Title:  
Shkumë pastruese për lëkura normale dhe mikse.

150 ml

Ky locion i pastër shndërrohet në një shkumë të lehtë që heq butësisht make-up-in dhe pastron lëkurën.

  • Pa sapun, respekton ekuilibrin natyral të lëkurës, duke e lënë atë të butë, të rehatshme dhe të pastër.
  • Largon make-up dhe i rikthen lëkurës shkëlqim, butësi dhe rehati.
  • Detoksifikon, eliminon papastërtitë që grumbullohen çdo ditë.
  • Pastron dhe i shton një shkëlqim të freskët lëkurës.


Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të lagur. Shpëlajeni me ujë.

Shiko edhe