Alpecin Doppel Effekt Coffein Shampoo * 200 ML

Alpecin Doppel Effekt Coffein Shampoo * 200 ML

Lekë 1,160.00
Title:  
Shampo flokësh me efekt të dyfishtë: kundër zbokthit dhe parandalues i rënies.

200 ml

Dy problemet më të zakonshme të flokëev janë rënia dhe zbokthi. 

Hulumtimi i Dr. Wolff ka zhvilluar një shampo që parandalon dhe trajton të dy problemet në të njëjtën kohë - Alpecin Doppel Effekt Coffein Shampoo

  • Efekti i parë:
Në hapin e parë, kjo shampoçliron tërësisht skalpin nga zbokthi. Kombinimi i dy substancave efektive kundër zbokthit Acidi Salicilik dhe Pirokton Olamina është një kompleks që rekomandohet nga pikëpamja dermatologjike, sepse merren parasysh të gjitha aspektet e rëndësishme të formimit të zbokthit.
  • Efekti i dytë:
Çlirimi i flokëve nga zbokthi i hap rrugën kompleksit të kafeinës. Kjo shampo përmban një dozë të lartë Kafeine, që depërton në rrënjët e flokëve gjatë larjes së flokëve. Ai zbulohet pas vetëm 120 sekondash ekspozimi. Përbërësi aktiv formon një depo 24-orëshe në rrënjën e flokëve dhe në këtë mënyrë mbron rrënjën e flokëve nga rënia e parakohshme.

Aplikojeni në skalp dhe lëreni të veprojë për 2 minuta.

Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Shiko edhe