Alta Natura Anti-Dandruff Conditioner * 200 ML

Alta Natura Anti-Dandruff Conditioner * 200 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Balsam kundër zbokthit për të gjithë tipet e flokëve.

200 ml

Alta Natura Anti-Dandruff Conditioner, balsami kundër zbokthit Trichology Lab rikthen hidratimin në lëkurën e kokës dhe butësinë e flokëve.

  • Në lidhje me Coco-gliceridet që ndohen në Gjalpin Organik të Mangos së Egër, i jep volum dhe shkëlqim flokëve.
  • Falë kombinimit efektiv të kompleksit ekskluziv TCL nga Alta Natura, dhe ekstrakteve të Piperit të Zi dhe Inga Alba, në bashkëpunim me kompleksin Trehalose, Acid Hialuronik dhe Pullulan, lëkura e kokës rifiton ekuilibrin e saj natyror.
  • Kompleksi TCL, një zbulim i ri nga Alta Natura Trichology Lab, përbëhet nga një përzierje e ekuilibruar e Aloe Vera Organike shumë të koncentruar, ekstrakt Centella Asiatica dhe Guar.

  • Fshijini flokët me një peshqir pasi t’i keni shpëlarë nga shampo.
  • Aplikoni balsamin duke filluar nga skajet e flokëve dhe masazhojeni butësisht. 
  • Lëreni të paktën tre minuta dhe shpëlajeni tërësisht.

Shiko edhe