Alta Natura Colorlux Conditioner * 200 ML

Alta Natura Colorlux Conditioner * 200 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Balsam për flokë të lyer dhe të dëmtuar.

200 ml

Alta Natura Colorlux Conditioner, Balsami i Colorlux Trichology Lab ndihmon në zbutjen e flokëve dhe në sinergji me Coco-gliceridet që ndohen në Gjalpin e Mangos të Egër Organik, i jep volum dhe shkëlqim flokëve. 

  • Falë kombinimit efektiv të kompleksit ekskluziv TCL të Alta Natura dhe Mikroproteinave të Hidrolizuara të Keratinës, lejon ushqimin e përditshëm të flokëve të ngjyrosur. 
  • Kompleksi TCL, një zbulim i ri nga Alta Natura Trichology Lab, përbëhet nga një përzierje e ekuilibruar e Aloe Vera Organike shumë të koncentruar, ekstrakt Centella Asiatica dhe Guar Gum.

  • Fshijini flokët me një peshqir pasi t’i keni shpëlarë nga shampo. 
  • Aplikoni balsamin duke filluar nga skajet e flokëve dhe masazhojeni butësisht. 
  • Lëreni të paktën tre minuta dhe shpëlajeni tërësisht.

Shiko edhe