Alta Natura Colorlux Intensive Treatment Strong Mask * 200 ML

Alta Natura Colorlux Intensive Treatment Strong Mask * 200 ML

Lekë 2,500.00
Title:  
Mask trajtuese për flokë të lyer dhe të dëmtuar.

200 ml

Alta Natura Colorlux Intensive Treatment Strong Mask ristrukturon dhe rivitalizon flokët dhe në sinergji me Coco-gliceridet që ndodhen në  Gjalpin Organik të Mango të Egër , i jep volum dhe shkëlqim flokëve.

  • Kombinimi efektiv i kompleksit ekskluziv TCL nga Alta Natura dhe Mikroproteinat e Hidrolizuara të Keratinës, lejon ushqimin e përditshëm të flokëve të dëmtuar nga lyerjet.
  • Kompleksi TCL, një zbulim i ri nga Alta Natura Trichology Lab, përbëhet nga një përzierje e ekuilibruar e Aloe Vera Organike shumë të koncentruar, ekstrakt Centella asiatica dhe Guar Gum.

  • Fshijini flokët me një peshqir pasi t’i keni shpëlarë nga shampo.
  • Aplikoni trajtimin duke filluar nga skajet e flokëve dhe masazhojeni butësisht.
  • Lëreni të paktën tre minuta dhe shpëlajeni tërësisht. 
  • Në flokë të gjatë, aplikoni produktin nga skajet, duke lënë tre ose katër centimetra larg nga rrënjët.

Shiko edhe