Alta Natura Colorlux Shampoo * 250 ML

Alta Natura Colorlux Shampoo * 250 ML

Lekë 1,440.00 Lekë 1,800.00
Title:  
Shampo për flokë të lyer dhe të dëmtuar.

250 ml

Shampo Colorlux Trichology Lab falë kombinimit efektiv të kompleksit ekskluziv TCL të Alta Natura dhe Mikroproteinave të Hidrolizuara të Keratinës, lejon ushqimin e përditshëm të flokëve të cilet ju janë nënshtruar cikleve të trajtimit të ngjyrosjes. 

  • Kompleksi TCL, një zbulim i ri nga Alta Natura Trichology Lab, përbëhet nga një përzierje e ekuilibruar e Aloe Vera Organike shumë të koncentruar, Ekstrakt Centella Asiatica dhe Guar Gum.

Derdhni shampon në lëkurën e kokës, masazhoni butësisht për disa minuta dhe shpëlajeni me ujë. Nëse është e nevojshme, përsëritni larjen.

Shiko edhe