Alta Natura Hair-Loss Prevention Conditioner * 200 ML

Alta Natura Hair-Loss Prevention Conditioner * 200 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Balsam për parandalimin e rënies së flokëve.

200 ml

Alta Natura Hair-Loss Prevention Conditioner rikthen butësinë në flokë.

  • Në lidhje me Coco-gliceridet që përmbahen në Gjalpin Organik të Mangos së Egër,  ai i jep volum dhe shkëlqim flokëve.
  • Falë kombinimit efektiv të kompleksit ekskluziv TCL të Alta Natura dhe Gjalpit Organik të Egër të Mangos lejon ushqimin e përditshëm të flokëve.
  • Kompleksi TCL, një zbulim i ri nga Alta Natura Trichology Lab, përbëhet nga një përzierje e ekuilibruar e Aloe Vera Organike shumë të koncentruar, ekstrakt Centella Asiatica dhe Guar Gum.

  • Fshijini flokët me një peshqir pasi t’i keni shpëlarë nga shampo. 
  • Aplikoni balsamin duke filluar nga skajet e flokëve dhe masazhoni butësisht

Shiko edhe