Alta Natura Intensive Anti-Dandruff Treatment Mask * 200 ML

Alta Natura Intensive Anti-Dandruff Treatment Mask * 200 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Mask kundër zbokthit për të gjitha tipet e flokëve.

200 ml

Alta Natura Intensive Anti-Dandruff Treatment Mask rikthen hidratimin natyral në lëkurën e kokës, duke i bërë flokët të lehtë për tu krehur dhe të butë.

  • Në lidhje me Coco-gliceridet, të përfshira në Gjalpin Organik të Mangos së Egër, ai i jep  shkëlqim flokëve.
  • Kompleksi ekskluziv TCL nga Alta Natura në bashkëpunim me ekstrakte Piperit të zi, Inga Alba, Trehalose, Acid Hialuronik dhe Pullulan, ndihmon lëkurën e kokës të rimarrë ekuilibrin e saj natyror.
  • Kompleksi TCL, një zbulim i ri nga Alta Natura Trichology Lab, përbëhet nga një përzierje e ekuilibruar e Aloe Vera Organike shumë të koncentruar, ekstrakt Centella Asiatica dhe Guar Gum.

  • Fshijini flokët me një peshqir pasi t’i keni shpëlarë nga shampo.
  • Aplikoni maskën duke filluar nga skajet e flokëve dhe masazhojeni butësisht. 
  • Lëreni të paktën tre minuta dhe shpëlajeni tërësisht.
  • Në flokë të gjatë, aplikoni produktin nga skajet, duke lënë tre ose katër centimetra larg nga rrënjët.

Shiko edhe