Alta Natura Intensive Conditioner For Oily Hair * 200 ML

Alta Natura Intensive Conditioner For Oily Hair * 200 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Balsam për flokë të yndyrshëm me efekt mëndafshi.

200 ml

Alta Natura Intensive Conditioner For Oily Hair purifikon dhe i jep volum flokëve dhe në sinergji me Coco-gliceridet që ndodhen në Gjalpin e Mangos të Egër Organik, i jep flokëve shkëlqim dhe butësi.

  •  Falë kombinimit efektiv të kompleksit ekskluziv Alta Natura TCL  dhe kompleksit të formuar nga elementët e Niacinamide, Pantenol, Treonine, Biotin, Alantoin dhe Proteinat e Majas së Hidrolizuara, pastron flokët dhe lëkurën e kokës, duke ribalancuar prodhimin e dhjamit. 
  • Sinergjia e dy komplekseve i jep volum flokëve. Kompleksi TCL, një zbulim i ri nga Alta Natura Trichology Lab, përbëhet nga një përzierje e ekuilibruar e Aloe Vera Organike shumë të koncentruar, ekstrakt Centella Asiatica dhe Guar Gum.

  • Fshijini flokët me një peshqir pasi t’i keni shpëlarë nga shampo. 
  • Aplikoni balsamin duke filluar nga skajet e flokëve dhe masazhojeni butësisht. 
  • Lëreni të paktën tre minuta dhe shpëlajeni tërësisht.

Shiko edhe