Alta Natura Intensive Hair-Loss Prevention Mask * 200 ML

Alta Natura Intensive Hair-Loss Prevention Mask * 200 ML

Lekë 2,400.00
Title:  
Mask për parandalimin e rënies së flokëve, për flokë të dobët dhe të hollë.

200 ml

Alta Natura Intensive Hair-Loss Prevention Mask është një trajtim intensiv që rikthen forcën e flokëve.

  • Në lidhje me Coco-gliceridet që ndodhen në Gjalpin Organik të Mangos së Egër , ai i jep volum dhe shkëlqim flokëve.
  • Kombinimi efektiv i kompleksit ekskluziv TCL të Alta Natura dhe Coco-glicerideve të Gjalpin Organik të Mangos së Egër , lejon ushqyerjen e përditshme të flokëve.
  • Kompleksi TCL, një zbulim i ri nga Alta NaturaTrichology Lab, përbëhet nga një përzierje e ekuilibruar e Aloe Vera Organike shumë të koncentruar, ekstrakt Centella Asiatica dhe Guar Gum.

  • Fshijini flokët me një peshqir pasi t’i keni shpëlarë nga shampo. 
  • Aplikoni maskën duke filluar nga skajet e flokëve dhe masazhojeni butësisht.
  • Lëreni të paktën tre minuta dhe shpëlajeni tërësisht.
  • Në flokë të gjatë, aplikoni produktin nga skajet, duke lënë tre ose katër centimetra larg nga rrënjët.

Shiko edhe