Alta Natura Shampoo Oily Hair * 250ML

Alta Natura Shampoo Oily Hair * 250ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Shampo për flokë të yndyrshëm me efekt mëndafshi.

250 ml

Alta Natura Shampoo Oily Hair, falë kombinimit efektiv të kompleksit ekskluziv TCL të Alta Natures dhe kompleksit të formuar nga elementët e Niacinamideve, Pantenolit, Treonines, Biotin, Alantoin dhe Proteinat e Majas së Hidrolizuara, pastron flokët dhe lëkurën e kokës, duke ribalancuar prodhimin e sebumit.

  • Sinergjia e dy komplekseve i jep volum flokëve. 
  • Kompleksi TCL, një zbulim i ri nga Alta Natura Trichology Lab, përbëhet nga një përzierje e ekuilibruar e Aloe Vera Organike shumë të koncentruar, ekstrakteve të Centella Asiatica dhe Guar.

  • Aplikojeni shampon në lëkurën e kokës, masazhoni butësisht për disa minuta dhe shpëlajeni me ujë. 
  • Nëse është e nevojshme, përsëritni larjen.

Shiko edhe