Alta Natura Tired Hair Conditioner * 200ML

Alta Natura Tired Hair Conditioner * 200ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Balsam për flokë të thatë dhe të brishtë.

200 ml

Alta Natura Tired Hair Conditioner ristrukturon, pastron dhe mbron flokët në sinergji me Coco-gliceridet që ndodhen në Gjalpin Organik të Mangos së Egër, duke i dhënë flokëve  shkëlqim.

  • Falë kombinimit efektiv të kompleksit ekskluziv TCL nga Alta Natura me Mikroproteinat dhe Peptidet e përfshira në ekstraktin Moringa, flokët mbrohen nga ndotësit dhe grimcat e jashtme.
  • Kompleksi TCL, një zbulim i ri nga Alta Natura Trichology Lab, përbëhet nga një përzierje e ekuilibruar e Aloe Vera Organike shumë të koncentruar, ekstrakt Centella Asiatica dhe Guar Gum.  • Fshijini flokët me një peshqir pasi t’i keni shpëlarë nga shampo. 
  • Aplikoni balsamin duke filluar nga skajet e flokëve dhe masazhojeni butësisht.Lëreni të paktën tre minuta dhe shpëlajeni tërësisht.

Shiko edhe