Apivita Intensive Moisturizing Hand Cream with Rich Texture * 50 ML

Apivita Intensive Moisturizing Hand Cream with Rich Texture * 50 ML

Lekë 950.00
Title:  
Krem hidratues intensiv për duart.

50 ml

Apivita Intensive Moisturizing Hand Cream with Rich Texture, krem hidratues intensiv, që i mban duart të hidratuara në mënyrë natyrale, ushqen dhe mbron lëkurën.

  • Hidraton falë acidit hialuronik, lëngut organik të aloe vera, vajit organik grek të ullirit dhe pantenolit.
  • Mbron lëkurën dhe ndihmon në parandalimin e acarimit falë dyllit organik të bletës dhe gjalpit shea.
  • Ofron mbrojtje antioksiduese falë infuzionit të një kombinimi të 3 llojeve të sideritit dhe propolisit.
  • I lë duart të buta falë mjaltit të trumzës, vajit të avokados dhe vajit esencial të portokallit.
  • Ka teksturë të pasur që përthithet lehtësisht.

Uji është zëvendësuar nga një infuzion i çajit biologjik të malit grek me veprim antioksidues.


  • Aplikoni një sasi të mjaftueshme në duar dhe përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme.

Shiko edhe