Apivita Moisturizing Hand Cream with Light Texture * 50 ML

Apivita Moisturizing Hand Cream with Light Texture * 50 ML

Lekë 950.00
Title:  
Krem hidratues për duart me jasemin dhe propolis.

50 ml

Apivita Moisturizing Hand Cream with Light Texture, krem hidratues për duart dhe thonjtë që ruan hidratimin natyral, duke e lënë lëkurën të butë dhe me aromë të lehtë me nota jasemini.

  • Ushqen, forcon lëkurën dhe thonjtë falë gjalpit të kakaos, vajit të avokados, biotinës, vitaminës E dhe pantenolit.
  • Ofron mbrojtje antioksiduese falë infuzionit të një kombinimi të 3 llojeve të sideritit dhe propolisit.
  • I lë duart të buta, pak aromatike falë mjaltit të trumzës dhe vajit esencial të jaseminit.
  • Ka një teksturë të lehtë që përthithet lehtësisht pa lënë gjurmë yndyre.
  • Uji është zëvendësuar nga një infuzion i çajit biologjik të malit grek me veprim antioksidues.

  • Aplikoni një sasi të mjaftueshme në duar dhe përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme.

Shiko edhe