Apivita Pure Jasmine Shower Gel * 250 ML

Apivita Pure Jasmine Shower Gel * 250 ML

Lekë 1,300.00
Title:  
Xhel dushi hidratues me vajra esencialë.

250 ml

Apivita Pure Jasmine Shower Gel, xhel dushi hidratues me vajra esencialë, i frymëzuar nga aromaterapia, pastron butësisht lëkurën pa e dehidratuar atë dhe sjell një ndjenjë mirëqenieje falë aromës së tij unike të jaseminit.

  • Pastron butësisht lëkurën dhe ruan hidratimin e saj natyral falë agjentëve të butë pastrues, ekstraktit të propolisit dhe sapunit.
  • Aloe bioaktive, ekstrakt organik i livandës APIGEA dhe pantenol, mbrojnë nga acarimi dhe qetësojnë lëkurën.
  • Vajrat esencialë organikë të jaseminit, nerolit dhe paçulit ofrojnë një ndjenjë mirëqenieje dhe euforie.
  • Aromë unike, relaksuese me nota të jaseminit.

  • Të aplikohet një sasi e vogël në lëkurën e lagur. 
  • Shpëlajeni tërësisht me ujë. 
  • Shmangni kontaktin me sytë. 
  • Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shiko edhe