Apivita Refreshing Fig Moisturizing Body Milk * 200 ML

Apivita Refreshing Fig Moisturizing Body Milk * 200 ML

Lekë 1,750.00
Title:  
Locioni hidratues dhe freskues për trupin.

200 ml

Apivita Refreshing Fig Moisturizing Body Milk është locioni hidratues i trupit, i frymëzuar nga aromaterapia, kujdeset për lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe me aromë të lehtë.

  •  Hidraton me Ekstraktin e Fikut, ndërsa Vajrat Esencialë të Livandës dhe Barbarozës ofrojnë një aromë të fuqishme dhe të gjallë për freski edhe më intensive.
  • I përshtatshëm si për meshkuj ashtu edhe për femra.
  • Fiku, Aloe bio-aktive dhe Mjalti hidratojnë lëkurën dhe e lënë atë të lëmuar dhe të butë.
  • Panthenol (provitamin B5), Arginina, Bisabolol dhe Allantoin hidratojnë dhe parandalojnë acarimin.
  • Vaji Organik i Ullirit Grek, Gjalpi Organik Shea dhe Vaji i Bajames ofrojnë ushqim intensiv dhe mbrojnë lëkurën.
  • Vajrat esencialë të Livandës dhe Geraniumit organik ofrojnë një ndjenjë unike rigjallërimi dhe ndihmojnë në luftimin e stresit.

Të aplikohet në trup pas dushit me lëvizje të lehta masazhuese.

Shiko edhe