Attitude Super Leaves Body Wash * 473 ML

Lekë 1,500.00
Efekti:  
Shampo me përmbajtje bimore për pastrimin delikat dhe efektiv të lëkurës së trupit.

473 ml

Xhel dushi hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht, ATTITUDE Super Leaves ™ përmban Ekstrakt të Farës Moringa, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes. 

EWG Verified™, hipoallergjik dhe i testuar dermatologjikisht, xhel dushi ynë përfshin ekstrakt të farës moringa, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes. Vëreni në punë fuqinë e natyrës për t'ju dhënë një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim!

  • Attitude Super Leaves Energizing Body Wash është i pasuruar me Ekstrakt të Gjetheve të Portokallit, i njohur për freskimin dhe rigjenerimin e lëkurës.
  • Attitude Super Leaves Regenerating Body Wash me Ekstrakt të Gjetheve të Limonit, i njohur për vetitë e tij antioksiduese dhe energjike, pastron butësisht papastërtitë duke e lënë lëkurën tuaj të butë dhe të freskët.
  • Attitude Super Leaves Soothing Body Wash me Ekstrakt Gjethesh Çaji të Bardhë, të njohura për të ndihmuar në zbutjen e lëkurës së thatë, si dhe Ekstrakti i farës Moringa për të ndihmuar në uljen e ngjitjes së ndotësve dhe detoksifikimin e lëkurës tuaj.
  • Attitude Super Leaves Nourishing Body Wash me Gjethe Ulliri, i njohur për hidratim të thellë të lëkurës, si dhe ekstrakt i farës së moringas për të ndihmuar në uljen e ngjitjes së ndotësve dhe detoksifikimin e lëkurës tuaj.

Aplikojeni në lëkurë të njomë duke e masazhuar me delikatesë. 

Shpëlajeni pa e irrituar lëkurën.


Shiko edhe