Avène Body Gel Doccia Delicato * 500 ML

Avène Body Gel Doccia Delicato * 500 ML

Lekë 2,000.00
Title:  
Xhel dushi për pastrimin dhe higjienën e trupit për lëkurë më të lëmuar dhe më të butë.

500 ml

Avène Body Gel Doccia Delicato, xhel delikat me një aromë relaksuese, pastron butësisht falë një kompleksi oleo-qetësues të bazuar në 3 vajra bimore dhe ujë termal Avène.

  • Formula e saj e mbulon lëkurën me butësi.
  • Lëkura është e pastër, e butë dhe plot rehati.
  • Tekstura e saj kristalore shndërrohet në një shkumë të lehtë që mbështjell lëkurën në një mënyrë delikate.


  • Të aplikohet në lëkurë të lagur me një masazh të lehtë derisa të përftohet një shkumë e lehtë. 
  • Më pas shpëlaheni.

Shiko edhe