Avene Cicalfate Absorbing Soothing Spray * 100 ML

Avene Cicalfate Absorbing Soothing Spray * 100 ML

Lekë 1,700.00
Title:  
Favorizon tharjen dhe riparimin e lëkurave me dëmtime sipërfaqësore.

100 ml

Avene Cicalfate Absorbing Soothing Spray, një formulë e plotë në një shishe spray praktike dhe higjienike. E përshtatshme për bebe, fëmijë, të rritur, fytyrë dhe trup.

  • Funksion përthithës (absorbues) – Pudra Absorbent than shpejt sipërfaqen e lëkurës së brishtë.
  • Funksion ristrukturues – [C + -RESTORE] TM, përbërësi i parë ristrukturues postbiotik i marrë nga uji termal Avène, promovon ristrukturimin e epidermës.
  • Pastron –  Sulfati i Bakrit – Sulfati i Zinkut kanë një aktivitet dytësor anti-mikrobik.
  • Qetëson – I pasur me ujin termal Avene, ky spray qetëson lëkurën e brishtë.
  • Pa parfum.

  • Tundeni shishen përpara përdorimit. 
  • Spërkateni 2 herë në ditë direkt në zonën e irrituar derisa të përmirësohet pamja e lëkurës.

Shiko edhe