Bionike Defence Deo Fresh 48H * 100 ML

Bionike Defence Deo Fresh 48H * 100 ML

Lekë 1,050.00
Title:  
Deodorant në formë spray, i cili lë një freski dhe pastërti në lëkurë.

100 ml

Bionike Defence Deo Fresh 48H, formuluar për lëkurë normale, është në gjendje të balancojë djersën, madje edhe të bollshme, dhe të pengojë formimin e aromave të pakëndshme. 

Falë përbërësit alkoolik, jep freski të menjëhershme, duke siguruar efektivitet maksimal. Produkt shumë i tolerueshëm, pa gluten, parfum dhe konservues; testuar për nikel.

  • Bazë alkoolike- Raporti i balancuar ujë/alkool favorizon tharjen e shpejtë të produktit për rehati të menjëhershme.
  • Klorur alumini (jo i mikronizuar)- Rregullon djersitjen, duke vepruar sipërfaqësisht në nivelin e kanaleve sekretore të gjëndrave të djersës.
  • Vaj esencial të Glicerinë dhe Kamomil- Hidraton dhe qetëson.
  • Vitamina E- Antioksidant, kontribuon në veprimin deodorant.
  • Derivat i Limonit- Neutralizon erën e keqe.


Përdorimi:

  • Aplikojeni produktin në sqetulla të pastra dhe të thata.

Shiko edhe