Bionike Defence Hair Shampoo Anti-Oily Dandruff Shampoo * 200 ML

Bionike Defence Hair Shampoo Anti-Oily Dandruff Shampoo * 200 ML

Lekë 1,330.00
Title:  
Shampo për flokë të yndyrshëm dhe me zbokth.

200 ml

Shampo për flokë të yndyrshëm dhe me zbokth.

  • Formulë specifike që ndihmon në normalizimin e sekretimit dhjamor tipike për zbokthin e yndyrshëm.
  • Falë një kombinimi të veçantë të përbërësve qetësues, ai gjithashtu ndihmon në zbutjen e kruajtjes dhe acarimit.
Acidi shikimik substancë me aktivitet rregullues të sebumit. Duke frenuar enzimën e lipazës, ajo kontrollon prodhimin e sebumit, duke ndihmuar kështu në reduktimin e grumbullimit të sebumit në lëkurën e kokës.

Kompleksi i bimëve pastruese, një kombinim i dy ekstrakteve, piperit të zi dhe lëvores së Inga alba, me veti specifike antimikrobike.


Të aplikohet në flokë të lagur dhe aplikojeni butësisht në flokë dhe skalp. Lëreni për disa minuta përpara se ta shpëlani. Rekomandohet përdorimi i shampos 2/3 herë në javë, por përdorimi më i shpeshtë nuk është i kundërindikuar.

Shiko edhe