Bioscalin Oil Shampoo Anti Forfora * 200 ML

Lekë 1,560.00
Title:  
Shampo delikate për lëkurë të ndjeshme, me vajra esenciale për skalpin e kokës dhe shëndetin e flokëve.

200 ml

Bioscalin Oil Shampoo Anti Forfora është shampo trajtuese kundër zbokthit për flokë të yndyrshëm.

  • Shampo redukton ambientin oksidativ në skalp dhe duke rregulluar prodhimin e yndyrës, purifikon skalpin dhe lehtëson kruajtjen.
  • Mund të përdoret nga femrat dhe meshkujt.

Aplikohet në flokë të lagur, masazhohet dhe lihet të veproj për 2 minuta dhe me pas shpëlahet.
Këshillohet përdorimi 2-3 herë në javë për të paktën 2 muaj.

Shiko edhe