Bioscalin Signal Revolution Shampoo Specifico * 200 ML

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Specifico * 200 ML

Lekë 2,500.00
Title:  
Shampo rigjeneruese e përshtatshme për femrat dhe meshkujt të cilët kanë flokë të dobët dhe të hollë. 

200 ml

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Specifico është një shampo rigjeneruese e përshtatshme për femrat dhe meshkujt të cilët kanë flokë të dobët dhe të hollë. 

Ndihmon në forcimin e tyre dhe redukton rënien e flokëve. 

Shampoja përmban kompleksin Scalp-Care i cili pastron skalpin e kokës pa e irrituar atë dhe Panthenol që zbut dhe i jep volum flokëve.

Udhëzime për përdorim:

  1. Rekomandohet të aplikoni produktin në flokë të lagur, masazhojeni butësisht dhe lëreni të veprojë për disa minuta.
  2. Shpërlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë.

Shiko edhe