Bioscalin Tricoage 45+ Maschera * 200 ML

Bioscalin Tricoage 45+ Maschera * 200 ML

Lekë 2,340.00
Title:  
Maske specifike për flokët të hollë, të dobët dhe të thatë. 

200 ml

Bioscalin Tricoage 45+ Maschera, maska pas shampos Bioscalin Tricoage 45+ është specifike për flokët të cilët me kalimin e viteve bëhen më të hollë, më të dobët dhe të thatë. 

Falë formulës së pasur me përbërës ristrukturues, ushqyes dhe zbutës, është në gjendje të forcojë dhe hidratojë flokët në thellësi duke i dhënë shkëlqim dhe volum.

Veprimi i shpejtë intensiv anti-aging Tricoage 45+ është i mundur falë përmbajtjes me:

  • BioEquolo – kompleks ekskluziv me përmbatje bimore i përbërë nga soja e fermentuar dhe estrakti i Ajuga Reptans , që rivendosin fortësinë në flokë.
  • Biogenina – përbërës me veprim ushqyes dhe forcues
  • ColorCare – kompleks inovativ që mbron flokun, i jep shkëlqim dhe zgjat ngjyrën, falë disa ceramideve specifike që mbulojnë fibrën e flokëve dhe një përbërësi aktiv antioksidant, që e mbron nga radikalet e lira.

E testuar dermatologjiksht. Pa paraben.Aplikoni masken pas shampos, në floke të lagur në skalp dhe në të gjithë gjatësinë e flokëve. 

Lëreni të veprojë për 3 minuta dhe shplajeni.

Shiko edhe