Bioscalin Tricoage 45+ Shampoo Antieta * 200 ML

Bioscalin Tricoage 45+ Shampoo Antieta * 200 ML

Lekë 1,560.00
Title:  
Shampo forcuese dhe gjallëruese e flokut të dëmtuar me kalimin e moshës.

200 ml

Bioscalin Tricoage 45+ Shampoo Antieta, krijuar në mënyrë specifike nga Giuliani Anti-Hair Loss Research për t'i dhënë forcë, densitet dhe shkëlqim flokëve të brishtë dhe të holluar me kalimin e kohës.
Me një teksturë të pasur dhe kremoze, pastron në mënyrë delikate skalpin dhe flokët, pa e varfëruar shtresën hidrolipidike dhe ka një veprim rigjallërues në fibër. I le floket te bute dhe plot trup.
Formula e saj përmban një sistem forcues dhe kundër plakjes. 

  • BioEquolo, një kombinim unik me origjinë bimore me ekstrakte të zgjedhura të Ajuga reptans dhe soja e fermentuar, ndihmon për të luftuar rrallimin e flokëve. 
  • Biogenina kryen një veprim forcues dhe ushqyes. 
  • Kompleksi ColorCare i jep flokëve shkëlqim dhe i mbron ato, duke ndihmuar në kohëzgjatjen e ngjyrës. 
  • Ceramidet specifike mbulojnë fibrën e flokëve ndërsa një aktiv me veti antioksiduese mbron fibrën nga radikalet e lira. Të gjallëruar dhe të rigjeneruar, flokët duken më të rinj.

I testuar dermatologjikisht. Pa parabene.

  • Aplikojeni shmpon në flokë të njomë.
  • Masazhoni butësisht dhe më pas i shpëlani me ujë të bollshëm.
  • E përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Shiko edhe