Caudaalie Smooth & Grow Oil Elixir * 100 ML

Caudaalie Smooth & Grow Oil Elixir * 100 ML

Lekë 4,000.00
Title:  
Një vaj natyral me shumë përdorime për trupin, flokët dhe dekoltenë.

100 ml

Caudaalie Smooth & Grow Oil Elixir, vaji i pasur me lëndë ushqyese, me shumë përdorime, është i mbushur me ekstrakt të dardhës për të ushqyer lëkurën dhe për të nxitur hidratimin afatgjatë. 

Formula është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe është e mbushur me nota fiku të ëmbël.
Mundësuar nga një përzierje luksoze e vajrave të çmuar, Caudalie Smooth & Glow Oil Elixir mund të përdoret në trup, flokë dhe dekolte për të promovuar një pamje të butë dhe të përkëdhelur.
Përbërësit:

  • Vaj Argani me veti shumë ushqyese.
  • Vaj ushqyes dhe antioksidant i Farave të Rrushit.
  • Vaji i Dardhës me gjemba, i pasur me Acid linolenik.

  • Aplikimi: Aplikojeni në lëkurë dhe flokë të thatë.

Shiko edhe