Caudalie Fleur De Vigne Fresh Fragrance * 50ML

Caudalie Fleur De Vigne Fresh Fragrance * 50ML

Lekë 3,770.00
Title:  
Caudalie Fleur de Vigne Fresh Fragrance ka një aromë freskuese dhe delikate.

50 ml

Caudalie Fleur de Vigne Fresh Fragrance ka një aromë freskuese dhe delikate të Portokallit të Kuq, Mandarinës dhe Cedar-it.

  • Aroma e saj delikate e trëndafilit të bardhë, piperit rozë dhe shalqirit shkrihet me nota të freskëta dhe energjike agrumesh.
  • Pa ftalate, pa ngjyra artificiale. Testuar nën kontrollin dermatologjik.


Spërkateni spray-in në lëkurën ose rrobat tuaja, sa herë që dëshironi.

Shiko edhe