Caudalie Fresh Fragrance Thé des Vignes

Lekë 3,770.00
Formëdoza:  
Fragrancatë freskëta dhe ndjellëse për një aromë trupi të parezistueshme.

50 ml, 100 ml

The Thé des Vignes Fresh Fragrance është një aromë veçanërisht e lehtë, sensuale. Aroma e saj magjepsëse ngjall nota delikate të Myshkut të bardhë, Nerolit dhe Xhenxhefilit, të mbushura me lule Portokalli dhe Jasemini, për një aromë të parezistueshme dhe magjepsëse. Transportohu në momentin më sensual para mbrëmjes, kur rrezet e diellit i njollosin hardhitë me një infuzion të butë myshku.

Formula:

  • I testuar dermatologjikisht
  • 89% përbërës me origjinë natyrale

A e dinit ?
Frymëzuar nga themeluesja e Caudalie, Mathilde Thomas, notat sensuale të aromës Thé des Vignes janë krijuar posaçërisht për Caudalie nga mjeshtri i parfumierit Jacques Cavallier. Shijoni aromën delikate të Thé des Vignes në rutinën tuaj të kujdesit për trupin, me gamën tonë të produkteve të trupit.

Këshilla për aplikim:
Spërkatni aromën e freskët Thé des Vignes në lëkurën ose rrobat tuaja në çdo kohë të ditës.

Këshilla nga Vinoterapistët tanë:
Për ta bërë aromën tuaj Thé des Vignes të qëndrueshme, aplikoni Locionin Hyaluronic Nourishing Body pas dushit, më pas shpërndajeni Aromën e Freskët në pikat e ngrohta të trupit tuaj: kyçet e dorës, bërrylat, qafën. 

Për më shumë intensitet, spërkatni aromën e freskët Thé des Vignes në rrobat tuaja përpara se të dilni.

Shiko edhe