Caudalie Hand And Nail Cream * 75 ML

Caudalie Hand And Nail Cream * 75 ML

Lekë 1,740.00
Title:  
Krem hidratues dhe ushqyes për duart.

75 ML

I pasur me Vinolevure, Polifenole Antioksidante të Farës së Rrushit, Gjalpë Shea dhe Avokado , ky krem riparon, ushqen dhe mbron duart, ndërsa forcon edhe thonjtë.


Konsistenca e lehtë por kremoze shkrihet menjëherë në lëkurë pa lënë një film të yndyrshëm.
Aroma e ëmbël e agrumeve kombinon notat e Portokallit të Seviljes, Ujit të Luleve të Portokallit dhe Drurit të Portokallit.

Përfitimet:

  • Ushqen dhe riparon.
  • Mbron
  • Nuk lë film yndyror

Aplikoheni 2 herë në ditë.

Shiko edhe