Caudalie Soleil Des Vignes Fresh Fragrance * 50 ML

Caudalie Soleil Des Vignes Fresh Fragrance * 50 ML

Lekë 3,770.00
Title:  
Aromatizon me delikatesë lëkurën me nota të kokosit, luleve të portokallit, jasemininit.

50 ml

Aroma e saj verore, aromatizon me delikatesë lëkurën me nota të Kokosit, Luleve të Portokallit, Jasemininit dhe Vaniljes.

  • Parfumon dhe freskon trupin në një aromë të frymëzuar nga pushimet e verës në Cap Ferret.
  • Pa ngjyrosje artificiale. Pa paraben. Pa fenoksietanol. Pa ftalate. Pa vajra minerale.Pa përbërës me origjinë shtazore.

Spërkateni në trup pas xhelit të dushit.

Shiko edhe