Caudalie Vine Body Butter * 225 ML

Caudalie Vine Body Butter * 225 ML

Lekë 3,770.00
Title:  
Hidratues për trupin i pasur me vajin e farave të rrushit dhe gjalp organik shea.

225 ml

I projektuar për lëkura të thatë deri në shumë të thatë, ky balsam i ëmbël ushqen, zbut dhe riparon lëkurën, duke lënë një aromë delikate agrumesh. 

  • I pasuruar me vajin e farës së rrushit dhe gjalpin organik të shea, formula shumë natyrale siguron rehati të menjëhershme në lëkurën. 
  • Konsistenca kremoze dhe e butë, e hidraton lëkurën pa lënë një film të yndyrshëm.
  • Aroma e ëmbël kombinon notat e portokallit të Seviljes, luleve të portokallit dhe drurit të portokallit. 


Të aplikohet në mëngjes  edhe në mbrëmje. Masazhoheni butësisht në të gjithë trupin derisa të absorbohet.

Shiko edhe