Cera Di Cupra Hair Removal Cream

Lekë 680.00
Zona e Depilimit:  
Krem depilues.

-

Cera Di Cupra Hair Removal Cream është produkti ideal për të transformuar heqjen e qimeve në një trajtim delikat dhe të këndshëm bukurie. Një formulë inovative, e pasur me përbërës të çmuar të njohur për veprimin e tyre mbrojtës dhe ushqyes, për të hequr në mënyrë efektive qimet e padëshiruara.

Duhen vetëm disa minuta për të zbuluar një ndjesi të këndshme butësie dhe hidratimi. Dhe aroma, e freskët dhe delikate, shton një notë feminiteti të rafinuar dhe sensuale. Çdo paketë përmban një shpatull praktike ergonomike, për ta aplikuar produktin lehtësisht dhe shpejt.

I pasur me Aloe Vera, Vajra esencialë, Gjalp Shea, Vitaminë E dhe Bisabolol

Lereni kremin të veprojë për 7-8 minuta, mos i tejkaloni 10 minutat e aplikimit.
Shpëlajeni mirë pas përdorimit.

Shiko edhe